O Nas

Chcesz nauczyć się j. norweskiego szybko i skutecznie ?

Nie chcesz lub nie masz czasu tracić na dojazdy ?

To dobrze trafiłeś! Zapraszamy do E-norsk!

czytaj więcej

O Nas

Chcesz nauczyć się j. norweskiego szybko i skutecznie ?

Nie chcesz lub nie masz czasu tracić na dojazdy ?

To dobrze trafiłeś! Zapraszamy do E-norsk!

czytaj więcej

E-NORSK – szkoła języka norweskiego

Szkoła E-norsk kieruje swoją ofertę do osób chcących nauczyć się języka norweskiego. Zajęcia odbywają się on-line – grupowo lub indywidualnie. Kursy prowadzone są w małych grupach – do 5 osób. Celem szkoły jest nie tylko nauczenie języka norweskiego, ale również poznanie norweskiej kultury i historii. Prowadzimy standardowe zajęcia, ale także przygotowujemy do egzaminów językowych. W ceny kursów wliczone są materiały.

Lektorzy E-NORSK

Lektorzy E-NORSK

Jesteśmy kameralną szkołą on-line, gdzie uczą tylko ludzie z pasją. Nasz zespół to filologowie norwescy bądź native speakerzy

Ewa

Ewa

Założycielka E-NORSK

Heisann!

Nazywam się Ewa i jestem założycielką Szkoły Języka Norweskiego E-norsk. Nauczaniem języka norweskiego zajmuję się od 5 lat. Wcześniej współpracowałam ze szkołami językowymi na terenie Warszawy oraz on-line. Obecnie jestem szczęśliwą właścicielką swojej ‘małej Norwegii’. Prowadzę kursy indywidualne i grupowe on-line oraz prowadzę szkolenia dla pracowników firm zarówno na terenie Warszawy, jak i w Norwegii. Języka norweskiego nauczyłam już wiele osób, które dzięki jego znajomości bez problemu znalazły pracę w Polsce i w Norwegii. Posiadam wykształcenie filologiczne zdobyte na kierunkach norwegistyka (SWPS) i anglistyka (UW) oraz uprawnienia pedagogiczne i metodyczne do nauczania języków obcych. Studiowałam też w Norwegii (Høgskolen i Østfold) oraz odbyłam tam staże w liceach norweskich, pracując jako nauczyciel (Kolvereid, Bergen). Dodatkowo odbyłam liczne kursy języka norweskiego, m.in. w Bergen (Nygård Skole), Halden (Høgskolen i Østfold) oraz uczestniczyłam w Sommerkurs w Bergen, zakończonym egzaminem trinn 3 (odpowiednik Bergenstest).

Angelika

Angelika

Hei alle sammen!

Znacie sagi skandynawskie? Tak, te sprzedawane w kiosku! To dzięki nim mówię dziś po norwesku. Od zawsze kochałam język polski i moją ambicją było używanie go w jak najbardziej kreatywny sposób. Dlatego też czytałam (i nadal czytam) książki w ilościach hurtowych. Tym, co urzekło mnie najbardziej, gdy trafiłam na sagi norweskie, jest przebogata i tajemnicza mitologia oraz „ten nastrój”. Na pewno wiecie o czym mówię. Dziś niemal każdy wie, kim są Thor i Freya oraz jakimi cechami charakteryzuje się troll, jednak wcześniej była to wiedza niemal tajemna. Jestem absolwentką filologii norweskiej, czytam, tłumaczę, oglądam seriale i czerpię wielką satysfakcję z nauczania, zwłaszcza przy użyciu nowych technologii. Jak widzicie, moja przygoda z norweskim nadal trwa, a miłość do języka tylko się wzmaga. Chętnie podzielę się z Wami tym zauroczeniem!

Julia

Julia

Skandynawia od zawsze kojarzy mi się z tym, co lubię najbardziej: umiejętnością zachowania równowagi w życiu, minimalizmem i niesamowitą naturą. Z wykształcenia jestem plastyczką, lubię teatr, książki i spędzanie czasu z bliskimi. Moją pasją od zawsze była również nauka języka – dlatego wybór filologii norweskiej jako kierunku studiów był oczywisty. Lubię kontakt z ludźmi i bardzo się cieszę, że mogę dzielić się swoją wiedzą o języku i kulturze Norwegii poprzez bycie lektorem. Do każdego ucznia staram się podchodzić indywidualnie, korzystając z własnego doświadczenia. Wiem, że wiele osób przeraża „obcość” tego języka, ale jestem pewna, że przy odrobinie chęci i otwartości, znajomość norweskiego jest osiągalna dla każdego.

Zuzanna

Zuzanna

Mam na imię Zuzanna. Jestem miłośniczką języków skandynawskich, dlatego też wybór kierunku studiów w moim przypadku był oczywisty 🙂 Język norweski jest moim wiodącym językiem, ale w trakcie studiów miałam też okazję poznać duński, szwedzki i islandzki. Nauka języków nigdy nie sprawiała mi trudności. Poniekąd zawdzięczam to dobremu słuchowi muzycznemu, który rozwijałam, kiedy opanowywałam zawód muzyka instrumentalisty.
Oprócz samego języka interesuję się kulturą, nie tylko skandynawską, lecz także całym Regionem Bałtyckim. Podczas studiów zdobyłam dyplom Baltic University Programme na Uniwersytecie w Uppsali.
W wolnych chwilach lubię wracać na wieś, jeździć rowerem i odkrywać piękno ukochanego Podlasia.

Martin

Martin

Spędzając większość swojego życia w Norwegii, dogłębnie poznałem kraj fiordów, jego język, historię, kulturę oraz społeczeństwo. Nie tyle co poznałem ten kraj, co wziąłem udział w jego kształtowaniu, bowiem właśnie taka jest Norwegia – poznając ją, jej język oraz społeczeństwo, ona odwdzięcza się możliwością realnego wzięcia udziału w jej rozwoju. Swoim zaangażowaniem, doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem dam Ci wszystkie narzędzia poznania.
Po godzinach miłośnik taniego podróżowania, muzyki alternatywnej i psychologii.

Kontakt

Szkoła Języka Norweskiego
E-norsk Ewa Żak

ul. Ziębicka 3 m 10,
01-461, Warszawa

+48 792 636 466

enorskskole@gmail.com

Social Media

Wyślij nam wiadomość